Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňátkům je sedm měsíců

25. 11. 2014

Čas běží a námi odchovaná štěňátka rostou jako z vody. S většinou nových majitelů jsme v kontaktu a mám velkou radost, když slyším samé pozitvní zprávičky. Sice bych uvítala více zpráviček, ale chápu, že v dnešní uspěchané době to nejde. Dnes je štěňátkům sedm měsíců, už to nejsou štěňátka ale dorostenci. Štěněčí kožíšek vyměnila za krásnou dospělou srst, všechna štěňátka už přezubila, váží od 40 do 45 kilogramů.

Moc děkuji manželům Tomasovým, jakou péči dávají Maxíkovi. Jsme stále v úzkém kontaktu a Max jím obrátil život na ruby. Vždy, když se vidíme, mě Max bouřlivě vítá. Nevím, nevím, jak to za chvíli ustojím. Ale to prostě k leonkám patří, že milují své blízké. Max má nádhernou samčí hlavu, tmavou masku, krásné úhlení zadních nohou, skus nůžky - plnochrupý. Max má za sebou i výstavní úspěchy, kde získal první místo s titulem nejlepší štěně. Moc gratuluji a držím moc palce do dalších výstav.                                                                                                                                                      

Děkuji Ivetce a celé rodině, jak se dobře starají o Anninku, které říkají Anička. Potkáváme se na výstavách, Anička je krásná a silná fenka. Přivítání s Aničkou je prostě úžasné,má za sebou též výstavu,kde si vedla velice dobře a dostala pěkný posudek.Aničce dělá společnost její parťák Aslánek který na ní dohlíží a střeží ji.

Art má krásné jméno Dasty, jeho panička mi pravidelně posílá fotečky za které moc děkuji. Dasty je nádherný pes a je hodně podobný Maxovi. Dasty dělá paničce samou radost.

Děkuji paničce od Astonka, kterému krásně říkají Mazlík. Mazlík je krásný silný pes, už přerostl i svojí leoní kamarádku Leu. Mazlík s Leou žijí na statku, kde mají hodně prostoru na hraní a střeží svojí paničku.

Angee žije 20km od nás, ale neviděla jsem jí tři měsíce. Tak se tam chystám na návštěvu. Páníček říkal, že je Angee malá rebelka, co mu likviduje odrazky u karavanu nebo co si ráda lehá pod zapnutou pilu a jiné zahradní nářadí. Angee naučila svojí početnou rodinu, hlavně děti, uklízet boty, prorože ty likviduje.

Ambra - doma jí říkají Bamí. Už se moc těším na fotečky, které panička shromažďuje od léta. Bamí už také dorostla svojí leoní kamarádku. Moc se těším na fotečky.

O Alfíkovi mám nejméně zpráviček, tak doufám že se má dobře a dělá páníčkům samou radost.

Fotky budu postupně doplňovat do alba - Vrh A v nových domovech

 

 

p5100140.jpg

 

                                                                         

pb040377.jpg31.10.2014-021.jpg

 

 

 

 

 

 

 

img_2653.jpg

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Vrh A v nových domovech