Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová a speciální výstava V2 res.CAC, V1 CAC,ČKŠ

25. 5. 2013

Jako tradičně jsme se vydali na klubovou výstavu, spestřením byla nedělní speciální výstava, která se koná jednou za dva roky. I když nám moc nepřálo počasí, o to větší jsme měli radost s úspěchů naší Donatellky. V sobotu psi posuzovala německá rozhodčí paní Ivonne Netterer a feny pan Hořák. Bylo celkem na sobotu přihlášených 95 leonků,což je krásný počet.  Panu Hořákovi to šlo pěkně od ruky,samozřejmě si neodpustil vtipné poznámky. Takže jsme se i mile pobavili a než jsme se rozkoukali, už jsme nastoupili do třídy otevřené. Po ukázaní zubů a pár koleček,si začal volat po jedné a psát posudky. Zbylo nás sedm se známkou výborná a rovnou nás začal řadit ,nás dal na druhé místo.  Při závěrečné řeči pan Hořák vyzdvihl Donatellky krásnou hlavu a tmavé oko,neměl ještě úplně jasno jestli my nebo Corolline zvaná Kájina a tak rozhodoval běh. A bylo rozhodnuto, Kájinka nás porazila, opravdu moc pěkně běhala. Moc gratulujem,skončili jsme na krásném druhém místě s res.CACem. A když nám páníček Kájinky řekl že mají splněný Českýho šampiona a že CAC přechází na nás. Měli jsme ohromnou radost protože nám,chyběl poslední CAC na Českýho šampiona.

Všechny výsledky najdete na stránkách leonbergerclub.cz

 Odpoledne za vydatného deště probíhala bonitace,kde jsme byly s Donatellkou přihlášeny a úspěšně prošli.  Donatellka se stala chovnou,máme velkou radost.

V neděli na speciální výstavě,bylo přihlášených 76 leonků. Psi posuzoval pan Hořák a feny paní Ivonne Netterer. Paní rozhodčí to tolik nešlo,volala si nás pojednom a pečlivím okem nás posuzovala. Nakonec nás pozvala zpátky do kruhy a začali jsme běhat po jednotlivém vyřazováním nás bylo čtyři a stále jsme běhali až jsme zústali dvě my a Belinda z vlčkovského údolí. Tentokrát jsme si to vyběhali my  V1 CAC,ČKŠ.

Tento víkend se nám opravdu moc vydařil a máme velkou radost.

-sobota V2.res.CAC

-úspěšná bonitace

-4 místo v klubové soutěži  za rok 2012

-neděle V1 CAC,ČKŠ