Jdi na obsah Jdi na menu
 


Beirinka má za sebou první výstavy

13. 9. 2015

Beirinka má za sebou první výstavy

Na první výstavu jsme se vydali do Mladé Boleslavi , byl poslední srpnový den a bylo opravdu horko. Co jezdíme do Ml. Bolesvavi vždy jsou kruhy umístěny pod velkým stanem , tentokrát ne , tak jsme vystavovali přímo na sluničku. Spolu snámi měla výstavní premiéru i naše Benettka a jako ostřílený mazák náš Maxík. Leonků bylo 39 a posuzoval slovenský rozhodčí ing. Jaroslav Matyáš. Ve třídě štěňat byly tři štěňátka s Beirinkou a Benettkou ještě byla Afinka. Při nástupu do kruhu se Beirinka trošku zastavila a rozhodla se , že nebude vystavovat. Naštěstí po chvilce se rozkoukala a moc pěkně se předvedla, panu rozhodčímu se moc líbila a dal nás na první místo. Na druhém místě skončila Benattka , která se také krásně předvedla, holky mají moc pěkné posudky a i přes tropické vedro to holky zvládli na jedničku.Taktéž Maxík se krásně předvedl ze známkou výborná 2 , Max je nádherný velký leonek. A vždycky když ho po měsíci vidím , tak mi připadá větší a větší.

 

p8300421.jpg

 

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA MSKCHPL

První týden v září proběhla klubová výstava MSKCHPL , které jsme se zúčastnili. Tentokrát nám počasí přálo a bylo opravdu pěkně. Celý víkend jsme si moc užili a to nejen příjemnou výstavní atmosférou. Na výstavu bylo hlášeno 55 leonků , posuzoval pan ing.Jaroslav Matyáš. Jako první šel na řadu Max , kterého předváděl páníček a klukům to opravdu moc šlo. Max se panu rozhodčímu moc líbil , získal první místo a svůj druhý CAJC. Ve třídě štěňátek bylo hlášeno osm fenek , což je opravdu velký počet . Beirinka byla nejmladší , moc krásně se předvedla a musím Beirinku moc pochválit. Na to že doma , chvíli neposedí , když trénujeme, tak si chce pořád hrát a neustále skáče , zuby ukazuje v leže na zádech. Tak se opravdu krásně předvedla a vybojovala první místo a ještě získala první místo o nejlepší štěně. Na výstavě se předvedla i naše Anička , která se umístila na krásném čtvrtém místě ze známkou výborná. Všem moc gratuluji , jsem moc ráda  že jezdí na výstavy a že si ten den vždycky krásně užijeme.

Pořádí na kl.stránkách   www.leonbergerclub.info

ARGOS-MAX  V1, CAJC                                            

p9050729.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

p9050671.jpg

 

 

ANNA-BORA V4

 

 

 

 

p9050746.jpg

 

 

 

 BEIREEN VN1,NEJ.ŠTĚNĚ

 

 

 

 

 

 

 

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHL

Na klubovou výstavu do Ostrožna jsem se s Beirinkou moc těšila , protože nám dělala společnost sestřička Benettka, Bugattka a přijel i bráška Bruncvík. Musím říc , že tento vrh je opravdu moc krásný. A někdy jsem měla problém je všechny rozpoznat , jak moc jsou si podobné. Všechny štěňátka mají krásnou barvu, černé masky, silnou kostru, krásné úhlení nohou,skus nůžky. Na výstavu a svod přijela  Angee, která je z vrhu A , s Angee vyrostla krásná zdatná fenka a jsem na ní moc pyšná. Výstava byla moc pěkná, leonků bylo 84 a posuzoval pan Otakar Vondrouš. Opět ve třídě štěňátek byla velká konkurence a je opravdu těžké vybrat , mezi tak krásnými štěňátky.  Ve třídě štěňat bylo hlášeno šest fenek a pan rozhodčí posuzoval opravdu pečlivě. Všechny naše štěňátka se předvedli , moc pěkně.  Benettka získala první místo, Beirinka druhé místo a Bugattka třetí. Takovou radost jakou jsem měla , to se nedá ani popsat. Po zadu nezůstala ani Angee , kde ve velké konkurenci 12 fen , získala nádherné třetí místo ze známkou výborná. Bruncvík se výstavy nezúčastnil , přijel s paničkou na kukačku.

Pořadí a výsledky na www.leonberger.cz

 

BENETTKA VN1, BEIRINKA VN2, BUGATTKA VN3

11150852_1170190959663313_5061065345760137297_n.jpg11181691_1174240875925262_1025333969027826772_n.jpg